نفرت پراکنی اینترنتی چیست؟

learnandshine's profile picture

‎برای چه کسی وچرا این پست چند قسمتی را می نویسم؟
برای تمامی دختر، پسران کوچکی که وقتی در معرض اینترنت قرار می گیرند ممکن است تبدیل به شکارچی و شکار بشوند. ‎دختری که در ازای یک لایک بیشتر کارهای احمقانه وحشتناکی می کند و پسری که عکس ها و فیلم های خصوصی دختری که به اصطلاح به او پا نداده است را پخش می کند.

حتی کمی ریزتر بشویم! برای تمام کسانی که خودشون را جای فرد دیگری جا می زنند و اعتماد فردمقابل را بکل از تمامی آدم هایی که ممکن است روزی با آن ها به صورت اینترنتی برخورد داشته باشند، از بین می برند. ‎

این پست برای تمامی مردان و زنانی است که از اینترنت درست مانند هوا استفاده می کنند. ‎

متاسفانه زن ستیزی و خشونت علیه زنان کهن ترین تعصب جهان است و این موضوع تنها مختص دنیای واقعی نیست و با حضور اینترنت به این پدیده بیشتر و بیشتر دامن زده شده است. ‎

روزانه هزاران پست علیه زنان در اینترنت قرار می گیرد.


شاید باور نکنید اما همین که به زن ها می قبولانیم که برای زیبا و محبوب بنظر رسیدن باید سایز دورکمرشان از فلان سانت تجاوز نکند یا یک زن تپل زشت است، مصداقی از همین تعصبات احمقانه است که این پیام را به مخاطب می دهد که تو ارزشمند نیستی!

شاید سطحی نگری باشد اما یکی از دلایل مهم وجود این همه پلنگ در خیابان ها  همین پیام های وحشتناکی است که به ناخودآگاه افراد داده می شود و ‎محصول آن کلی دختر پرفسون احمق مصرفگرا خواهد بود! هه!
همین ملکه های دنیای زیرین مادران میشوند و همسرانی که روزی روزگاری مسخرشان می کردیم و فکر می کردیم هیچ وقت سر راه ما قرار نمی گیرن.
‎همه ما قربانی این سیستم ستیزه جو هستیم و زن و مرد هم ندارد!

به همین دلیل من فکر می کنم شکارچی و شکار، هر دوشان بچه های کوچک شکسته ای هستند که باید محکم بغلشون کرد و بهشون گفت: عزیزم همه چیز درست می شود فقط کافیاست که درست تر نگاه کنی.

1 دیدگاه در “نفرت پراکنی اینترنتی چیست؟

  • دسامبر 9, 2014 در 10:59 ق.ظ
    Permalink

    فوق العادست . امکانات عالی و زیبایی پارسی سازی بالا .

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *